Druhy masáží

Masáže celého těla

Masážní procedury

Thajská tradiční masáž

Toto světově proslulé starodávné umění léčit zahrnuje uplatnění tlaku na energetické meridiány těla stejně jako na žíly, svalové tipy, které uvolňují napětí, zlepšují krevní oběh, zbavují vaše tělo toxinů, které se shromažďují v unavených nebo přepracovaných svalech.

Zde má zákazník na sobě volné oblečení, které umožňuje terapeutovi manipulovat s klouby a svaly těla, zatímco klient je položen na pevné polstrované lůžko. V tomto tradičním thajském stylu nejsou používány žádné oleje, které jsou v Thajsku známé jako „nuad phaen boran“.

}

60 minut

950 Kč

90 minut

1 350 Kč

120 minut

1 650 Kč

Thajská masáž s balzámem

Tento tradiční bylinný balzám je ideální pro utírání bolestivých svalů a pomáhá rychle se zotavit po sportu, zmírňuje bolesti svalů, vyvrtání, bolest v chladu, závratě. Zklidňuje příznaky nachlazení a chřipky a pomáhá efektivně vyloučit zablokované dýchací cesty. Thajský masážní balzám je také široce používán v klasické thajské masáži.

Začíná u nohou a postupně postupuje až k hlavě pomocí jemně plynoucích cvičebných pohybů, čímž se tělo příjemce pohybuje, uvolňuje a narovnává. Energetický aspekt této masáže je také zaměřen na aplikaci akupresury podél energetických linek těla, aby se obnovil tok energie v těle za účelem harmonizace a posílení. K masáži se požívá mentholová mast a zákazníci se cítí osvěženi a dostavuje se uvolňující se pocit.

}

60 minut

990 Kč

90 minut

1 390 Kč

120 minut

1 690 Kč

Klasická olejová masáž

Tento druh thajské masáže používá teplý olej. Olej se ohřívá nad otevřeným ohněm aby se dodala nová energie a cílů.

Velmi oblíbená masáž v zimním období.

}

60 minut

990 Kč

90 minut

1 390 Kč

120 minut

1 790 Kč

Aromatická olejová masáž

Obsahuje prvky tradiční thajské masáže. Odbourává bolest zad a svalů, problémy s klouby, zlepšuje krevní oběh, zrychluje lymfatický system a posiluje imunitu. Harmonizuje, léčí, posiluje tělo a taky nabízí dokonalou relaxaci.

Vychutnejte si aromatickou olejovou masáž, aby ste relaxovali tělo a upokojili mysl. Směs esenciálních olejů se smíchá s nosným masážním olejem pro relaxaci, jasnost mysli nebo stimulaci. Některé masáže obsahují hořák ze syntetického oleje pro další vůni.

}

60 minut

990 Kč

90 minut

1 390 Kč

120 minut

1 790 Kč

Masáž horkým aroma olejem

K této tradiční Thajské masáži se používá teplý olej, která se nahřívá nad hořící svíčkou, aby se do oleje a následně na tělo přenesla energie potřebná k uvolnění a následnému požitku ze samotné masáže.

Tato tradiční Thajská masáž je velice oblíbená v zimních období, kde se tělo dokonale prohřeje a předejde se únavě a nemocem, které zimní období přináší.

}

60 minut

1000 Kč

90 minut

1 450 Kč

120 minut

1 800 Kč

Léčivé horké kameny

Specifické stránky vašeho těla, které podporují relaxaci a pomáhají otevřít meridiány (energetické cesty). Svaly jsou předem ošetřeny vyhřívaným kamenem, což umožňuje terapeutovi snadněji provádět hluboké manipulace s tkáněmi.

Horké kameny jsou používané jako masážní nástroj. Tato forma masáže zahrnuje použití vyhřívaného kamene aplikovaného na tělo, aby zmírňovala unavené a bolestivé svaly, kterými se mnoho z nás denně zabývá.

}

60 minut

1200 Kč

90 minut

1 650 Kč

120 minut

1 950 Kč

Švédská therapy masáž

Švédská masáž je nejběžnější a nejznámější typ masáže. Zahrnuje dlouhé, plynulé údery svalů a tkání s tlakem, který se liší od lehkého k střednímu až jednomu z nejvíce relaxačních stylů.

Vaši masážní terapeuti nastaví tlak podle citlivosti a preferencí. Jemné údery, masírování a kruhovými pohyby na vnější povrch svalů pomocí masážního mléka nebo oleje.

}

60 minut

1000 Kč

90 minut

1 450 Kč

120 minut

1 800 Kč

Masáž horkými bylinkami

Tato technika využívá speciální masážní kouli v masážních specifických částech těla za účelem zmírnění stresu a uvolnění a následovaná aromatickou olejovou masáží, která obnovuje tělesnou a duševní rovnováhu a má uklidňující účinek.

Aplikace tepla způsobí zvýšenou cirkulaci, zmírnění bolesti a změkčení tkání. Používá se malý látkový pytlíček naplněný směsí 10-ti druhů bylin a trav s aromatickými látky.

}

60 minut

1150 Kč

90 minut

1 550 Kč

120 minut

1 850 Kč

Sportovní masáž

Masáž, která má za cíl napínat těsné svaly, stimulovat neaktivní svaly a zlepšit stav měkkých tkání.

Sportovní masáž vám umožní pohybovat vaše tělo volněji s větší flexibilitou a včas může zlepšit i vaše držení těla. Jak i název naznačuje, je oblíbený u sportovců, protože zvyšuje výkon, pomáhá při zotavení a předchází zranění. To jsou výhody, kterým se můžeme všichni těšit.

}

60 minut

1090 Kč

90 minut

1 500 Kč

120 minut

1 850 Kč

Královská masáž čtyř rukou

Masáž čtyřma rukama, dva terapeuti pracují na jednom klientovi, často pomocí synchronizovaných tahů. Při masáži čtyřma rukama jakoby prožíváte dvě masáže celého těla najednou.

Dobří masážní terapeuti použijí tělo klienta jako formu plátna, na které choreografují pomalé, podrobné pohyby různých kroků a tlaků. Existuje řada různých stylů této masáže.

Čtyřruční masáže jsou obecně dražší než jiné masáže, protože dva terapeuti musí být kompenzováni za svůj čas a dovednost.

}

60 minut

1800 Kč

90 minut

2 550 Kč

120 minut

2 990 Kč

Deep Tissue olejová masáž

Hluboká tkáňová masáž je hlubší intenzivní masáž. Tato technika využívá pomalé, hluboké tahy a pevný tlak, který je určen ke zmírnění silného napětí a dosahu pod povrchovými svaly.

Masáž hluboké tkáně se často doporučuje osobám, které vykazují konzistentní bolest ve velkých i malých svalových skupinách. Masáž je používána na chronické bolesti svalů, opakující stres. Problémy nebo zotavení ze zranění.

}

60 minut

1 000 Kč

90 minut

1 450 Kč

120 minut

1 800 Kč

Speciální masáž zad

Zmírňuje napětí, ulevuje od bolesti hlavy, zlepšuje krevní oběd. Budete se cítit uvolněný a plný energie.

}

30 minut

550 Kč

60 minut

990 Kč

90 minut

1 390 Kč

Relaxační thajská masáž

Zmírňuje napětí, ulevuje od bolesti hlavy, zlepšuje krevní oběd. Budete se cítit uvolněný a plný energie.

}

30 minut

550 Kč

Masáž hlavy, zad a ramen

Tyto oblasti jsou spojeny s nervovým systémem. Léčba pomáhá uvolňovat napětí a tlak. Odstraňuje únavu a vyčerpání po práci nebo cestování.

Masírujeme a jemně tiskneme bod, který je přímo spojen s rukama, žaludkem, krkem a nadledvinami. Přináší uklidňující klid, který zabraňuje stresovým a emočním problémům.

}

30 minut

550 Kč

60 minut

950 Kč

90 minut

1 350 Kč